Noida, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh
GST No. 09AABCD6383R1ZV
Call 07949347131 99% Response Rate
Send Enquiry
| Capacity | 1800 Ton |
| Country of Origin | Made in India |
| Cooling Capacity | 1800 tons |
| Brand | Dry Cool |
| Compressor Type | Bitzer |
| Power | 1500 kW |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
Product Brochure
| Brand | Dry Cool |
| Model Name/Number | DMC/DGL Series |
| Compressor Type | Bitzer |
| Cooling Capacity | 1800 tons |
| Power | 1500 kW |
| Phase | 3 Phase |
| Voltage | 440V |
| Frequency Hz | 50 Hz |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Product Brochure
View Complete details